UA-27928353-1

Hakkımızda

www.studyosaray.com bir Stüdyo Saray hizmeti olup, fotoğraf stüdyosu olarak Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçılarından İbrahim Zaman  tarafından 1967 yılında Bakırköy/İstanbul’da  stüdyo fotoğrafçılığı ve siyah/beyaz baskı alanında  faaliyetine başlamıştır.  Stüdyo Saray zaman içerisinde, gelin, nişan, çocuk, portre çekimlerinde, her türlü film banyosu ve baskı işleri  alanında saygın bir yer edinerek, titiz ve kaliteden ödün vermeyen çalışmaları ile faaliyetini Bakırköy’de sürdürmektedir. 

Dijital Fotoğraf Laboratuarımız,  fotoğraf ve baskı çözümlerinizi karşılayabilmek için en son teknolojilerle donatılmıştır.  Fujifilm Frontier marka  son model minilabımız ile en yüksek kalitede baskı çözümleri üretmeyi garanti etmekteyiz. Sektöründe örnek olmuş kalite ve hizmet anlayışı ile Stüdyo Saray, daima, müşterilerine her türlü çözümü sunan bir kuruluş olmuştur.

Fotoğraf ve reklam sektöründeki gelişmeleri de göz önüne alan firmamız fotoğraf hizmetlerinin yanında copycenter hizmetlerini de eklemiştir.

İç ve dış mekan baskıları bir sergi kalitesinde yapabilmesinin yanında fotokopi, ciltleme, laminasyon, fotoblok ve foreks uygulamaları, hediyelik ürünler v.b birçok konuda sizlere hizmet vermektedir.

Bünyemizde kurduğumuz  web hizmeti ile de müşterilerine, bulundukları yerden, elektronik ortamda ihtiyaçlarını elde edebilecekleri hizmeti de vermekten ayrıca gurur duyarız.www.studyosaray.com baskı ve hediyelik ihtiyaçlarınızı en kısa ve ekonomik yoldan karşılamayı hedeflemektedir.

Stüdyo Saray Fotoğrafçılık ve Copy Center © 2019
web tasarim.
paymethods

Panel Tool

Reset